اخبار گرجستان

اقامت کارمندی و سوء استفاده از اعتماد هموطنان

اقامت کارمندی و سوء استفاده از اعتماد هموطنان

هموطنان عزیز، احتراماً به اطلاع می رسانیم هرگونه تبلیغ در خصوص اخذ اقامت گرجستان بصورت تضمینی سوء استفاده از اعتماد و تنها در جهت دریافت سود بیشتر از هموطنان عزیز می باشد.

تصمیم اختصاص کارت اقامت کشور گرجستان به یک متقاضی تنها بنا به تصمیم مستقیم افسران اداره عدالت گرجستان می باشد و پس از بررسی های دقیق پرونده شخص صورت می گیرد و تنها رئیس جمهور و نخست وزیر گرجستان می توانند به یک شخص اقامت و یا پاسپورت گرجستان را بصورت تضمینی ارائه کنند.

به منظور حصول اطمینان در جهت انجام هرگونه اقدام تضمینی در جهت اخذ اقامت گرجستان، مبلغی را به کارگزار محترمی که مدعی اخذ اقامت تضمینی است بدهید (200 دلار) و پس از اینکه جواب اقامت شما مثبت شد ما بقی پول را به کارگزار محترم پرداخت نمائید، اینطور می توان اطمینان حاصل نمائید که کار شما تضمینی انجام خواهد شد، در غیر این صورت مبلغ را بصورت کامل از شما دریافت می کنند و پس از آنکه ریجکت شدید به دلایل واهی هیچگونه مبلغی به شما عودت نخواهد شد!

متاسفانه اینگونه کارگزاران از اعتماد هموطنان عزیز سوء استفاده نموده و با مطرح نمودن اسم شرکت های مطرح در گرجستان نظیر GeoCell مدعی می شوند که از این شرکت ها قرارداد کاری برای شما می گیرند.

موسسه مشاوران کسری با سابقه حضور و تجربه امور موفق حقوقی در گرجستان و با داشتن بیش از هزاران پرونده موفق اخذ اقامت مدعی اخذ اقامت گرجستان بصورت تضمینی نمی باشد لذا به اطلاع هموطنان عزیز می رسانیم در جهت انجام هرگونه اقدام نظیر اخذ اقامت بصورت " تضمینی! " تحقیق بسیار بنمایند زیرا متضرر خواهند شد.

قراردادی را تضمینی می گویند که محضری شود. از کارگزار محترم بخواهید که قرارداد را برای شما نوتاری یا محضری در گرجستان نمایند.


 553,  30 آذر 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی