اخبار گرجستان

برای اقامت کارمندی در گرجستان دست نگه دارید

برای اقامت کارمندی در گرجستان دست نگه دارید

نظر به بررسی کارشناسان در حال حاضر اقدام برای اقامت کارمندی منطقی نیست!

در حال حاضر به دلیل تغییرات رخ داده در کابینه فعلی دولت گرجستان و تغییر نخست وزیر این کشور، هرگونه اقدام برای اخذ اقامت کارمندی از دید کارشناسان‌ معقولانه به نظر نمی رسد.

در حال حاضر، کارگزاران و شرکت های زیادی برای اخذ اقامت گرجستان از روش کارمندی استفاده می نمایند که به دلیل تغییرات قوانین مهاجرتی و تغییر ساختار در دولت این کشور، امکان اعطای اقامت به اتباع خارجی وجود ندارد.

آگاه باشید که دفاتر مهاجرتی و حقوقی زیادی وجود دارند که با سوء استفاده از عدم آگاهی خودشان و هموطنان عزیز پیشنهاد اخذ اقامت کارمندی را می دهند. هشدار را جدی بگیرید و در حال حاضر تا اطلاع ثانوی به هیچ عنوان برای این نوع اقامت اقدام نفرمائید.

توجه داشته باشید با داشتن تنها کارت اقامت گرجستان به هیچ عنوان نمی توانید بدون ویزا به دیگر کشورها سفر کنید و تنها زمانی می توانید بدون ویزا به حوزه شینگن سفر نمائید که پاسپورت گرجستان را اخذ کرده باشید.

برخی دفاتر بی اطلاع و مدعی، از عدم آگاهی هموطنان سوء استفاده نموده و کارت اقامت گرجستان را وسیله ای برای سفر به اروپا بدون ویزا معرفی می نمایند، این در حالی است که بعنوان دفاتر حقوقی و مهاجرتی خود نیز در این مورد بی اطلاع هستند.


 750,  26 تیر 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی