اخبار گرجستان

تهیه گواهی عدم سوءپیشینه برای اقامت گرجستان

تهیه گواهی عدم سوءپیشینه برای اقامت گرجستان

تهیه گواهی عدم سوءپیشینه پیش از اقدام برای اقامت گرجستان

اگر به هر دلیلی به دنبال اخذ اقامت گرجستان هستید (از طریق خرید ملک، از طریق ثبت شرکت، از طریق سرمایه گذاری و یا از طریق کار) حتماً پیش از ورود به گرجستان گواهی عدم سوءپیشینه تهیه نمائید و سعی کنید حداقل ۲ ترجمه رسمی از گواهی عدم سوءپیشینه خود تهیه نمائید.

 

چگونگی تهیه گواهی عدم سوء پیشینه در ایران

در ایران می توانید با ۲ روش گواهی عدم سوء پیشینه تهیه کنید:

1) مراجعه به پلیس +۱۰ و درخواست گواهی عدم سوءپیشینه: در این روش با مراجعه به یکی از مراکز پلیس +۱۰ درخواست گواهی عدم سوءپیشینه می کنید و پس از تهیه انگشت نگاری، گواهی عدم سوءپیشینه به آدرسی که مشخص نموده اید پست خواهد شد .

2) مراجعه به پلیس آگاهی و تهیه گواهی عدم سوءپیشینه از دادسرا: در این روش با مراجعه به پلیس آگاهی، درخواست گواهی عدم سوءپیشینه می نمائید و پس از آن با مراجعه به دادسرا یا مرکز دادگستری گواهی عدم سوءپیشینه به شما ارائه می شود که عموماً این روش نیاز به زمان کمتری دارد.

 

چگونگی تهیه گواهی عدم سوء پیشینه در گرجستان

برای تهیه گواهی عدم سوءپیشینه در گرجستان می توانید به سامانه آنلاین تاک (زیرمجموعه وبسایت وزارت امور خارجه) و ثبت نام در این سامانه . پس از ثبت نام و ثبت مشخصات کامل یک کد رهگیری دریافت میکنید و پس از ارائه کد رهگیری به سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس منتظر تماس سفارت برای زمان انگشت نگاری می مانید.

 

چگونگی ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه

برای ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه کافیست به یکی از مراکز رسمی دارالترجمه در ایران مراجعه نموده و ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه خود را دریافت کنید (همراه با مهر تائید وزارت امور خارجه).

پس از دریافت ترجمه رسمی گواهی به سفارت ایران در گرجستان مراجعه نمائید . (تفلیس، خیابان ایلیا چاوچاوادزه، پلاک ۸۰) و با ارائه ترجمه رسمی گواهی عدم سوءپیشینه، یک گواهی تک برگ با ۶ ماه اعتبار دریافت نمائید.

توصیه های فوق را برای تهیه گواهی عدم سوءپیشنیه و اخذ اقامت گرجستان در نظر داشته باشید زیرا بدون طی مراحل فوق نمی توانید اقامت گرجستان را اخذ نمائید.

پس از ۶ ماه همچنان شرایط ثابت است و می توانید اقامت گرجستان را دریافت نمائید، تنها چیزی که تغییر یافته این است که مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت این کشور ساز و کار جدیدی را به خود گرفته و پرونده های شما دقیق تر مورد بررسی قرار می گیرند. به دلیل حرکت گرجستان به سمت اتحادیه اروپا سخت گیری ها نسبت به قبل بیشتر شده و با دقت بیشتری می بایست به گرجستان سفر داشته باشید.


 257,  05 اسفند 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی