اخبار گرجستان

معرفی باتومی به عنوان شهر ورزشی اروپایی

معرفی باتومی به عنوان شهر ورزشی اروپایی

شهر باتومی یکی از شهرهای گرجستان در نزدیکی دریای سیاه، اولین شهری است که به عنوان "شهر ورزشی اروپا" در سال 2019 معرفی شده و جایزه بین المللی در رقابت ها را دریافت کرده است.

این شهر ساحلی که در استان آجارا واقع در غرب گرجستان است، لقب این سال را از فدراسیون اروپا و شهرهای ورزشی اروپا (ACES Europe) دریافت کرد.

این حرکت پس از دیدار یک کمیسیون از سازمان مستقر در بروکسل در ماه ژوئیه، رئيس این مؤسسه جيان فرانچسکو لوپاتلی از "امکانات جديد و مدرن" و "سياست های ورزشی" به عنوان عواملی که باعث شد شهر باتومی این لقب را از آن خود کند اشاره کرد.

هیئت نمایندگان از شهر باتومی رسما در پارلمان اروپا در بروکسل در ماه دسامبر آینده، با نمایندگان مجلس و شهرداران از شهرهای اروپایی حضور خواهند داشت.

در میان رویدادهای ورزشی بین المللی که این سال رخ خواهد داد امسال چهل و سومین المپیاد شطرنج با حدود 4000 شرکت کننده و همچنین نمایندگان از 189 کشور برای مشارکت در المپیاد به باتومی سفر خواهند کرد.

سالن های ورزشی جدید نیز در پایتخت منطقه ی Adjara ساخته خواهند شد، با یک سالن ورزش های یخی، سالن ورزشی و یک استادیوم فوتبال استاندارد یوفا - که شامل ظرفیت 20000 نفر خواهد بود.

سالن های کنونی و جدید برای طیف گسترده ای از رویدادهای ورزشی و رقابت ها در سال 2019 مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


 799,  20 مرداد 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی