اخبار گرجستان

پس از ۶ ماه خرید ملک در گرجستان همچنان ثابت

پس از ۶ ماه خرید ملک در گرجستان همچنان ثابت

گرجستان پس از ۶ ماه؛ خرید ملک همچنان ۳۵ هزار دلار آمریکا!

پس از گذشت اتفاقاتی حدوداً ۶ ماهه که صحبت از موج قوانین جدید برای خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت داشت، اکنون همچنان قوانین ثابت بوده و با شرایط قبل می توان ملک خریداری نمود.

موج رسانه ای شدید و با هدف نشانه گیری غیر مستقیم انتخابات گرجستان از درون گرجستان از ماه ها پیش صحبت از تغییر قوانین مهاجرتی داشته، این در حالی است که اکنون پس از گذشت نزدیک به ۶ ماه ، قوانین مهاجرتی تغییری نکرده و ایرانیان همچنان می توانند با حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا، ملک خریداری کنند و نیازی به خریداری ملک با حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا نمی باشد.

تغییرات جزئی و کوچکی در هسته اصلی امور اقامتی و مهاجرتی بوجود آمده که در اینجا به آنها اشاره میکنیم.

 

سفر به گرجستان بدون هدف ممنوع!

کشور گرجستان با توجه به حرکت به سمت اتحادیه اروپا ، برای ورود به گرجستان اندکی سخت گیرتر شده بصورتی که:

سفر کردن به گرجستان بدون هدف تقریباً برابر است با عدم اجازه ورود شما به گرجستان. پلیس مرزی گرجستان هدف شما را از ورود به گرجستان می پرسد، این در حالی است که برخی از هموطنان گرامی بدون رزرو هتل و یا مکان اسکان مشخص به گرجستان سفر کرده و در حالی که پلیس مرزی گرجستان در مورد هدف ورود به گرجستان سوال میپرسند، سوال مامورین مرزی را بی پاسخ گذاشته و مامورین مرزی به شخص اجازه ورود نمی دهند.

توصیه اکید ما برای هرگونه سفر به گرجستان این است که: بیمه مسافرتی، مستندات رزرو هتل یا خانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما را به همراه داشته باشید و در صورتی که مامور مرزی در بدو ورود این مستندات را از شما درخواست کرد، مستندات را ارائه نمائید. حتماً شخصی را به همراه داشته باشید که با زبان انگلیسی روان و یا با زبان گرجی بتواند با مامورین مرزی صحبت نماید.

 

چرا خرید ملک در گرجستان؟

در حال حاضر گرجستان کشور امنی است، به سمت و سوی صحیحی حرکت میکند و اهداف سیاسی و استراتژیک خود را به خوبی دنبال می نماید و احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا بسیار زیاد است. اگر امور حقوقی و اداری خود را از طریق یک وکیل مطمئن پیگیری نمائید و از هرگونه مبادلات مالی غیرشفاف پرهیز کنید، قطعاً بدون مشکل می توانید در گرجستان زندگی کنید. گرجستان در آینده ای نه جندان دور، کشوری با ثبات بسیار بالا خواهد بود. در خصوص تغییر قوانین اقامتی نیز اطمینان داشته باشید پیش از تصویب هرگونه قانون، ماه ها قبل از طریق رسانه های رسمی این موضوع اعلام خواهد شد.


 238,  05 اسفند 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی