اخبار گرجستان

گرجستان جزو بهترین کشورهای اروپایی برای کسب و کار

گرجستان جزو بهترین کشورهای اروپایی برای کسب و کار

گرجستان جزو بهترین کشورهای اروپایی برای کسب و کار در سال 2018 شد.

آخرین گزارش درباره ی "بهترین کشورهای اروپایی برای کسب و کار 2018" منتشر شده توسط هیئت اروپایی (EuCham), نشان می دهد که گرجستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای محیط کسب و کار است.

در این گزارش، گرجستان از 46 کشور اروپایی رتبه 18 را بدست آورد با امتیاز 62، در حالی که در سال گذشته، گرجستان در رتبه 20 قرار گرفت.

همانند سال 2017، کشورهای شمال اروپا همچنان بالاترین رتبه ها را در لیست دارند: دانمارک، نروژ، فنلاند و سوئد، و سپس بریتانیا، سوئیس و آلمان.

EUCham بر اساس محیط اقتصادی خود، تمام 46 کشور اروپایی را رتبه بندی و تحلیل می کند. رتبه بندی نتیجه یک تحلیل بر اساس شاخص های بین المللی شناخته شده بانک جهانی و شفافیت بین المللی است.

 نمره ای که EUCham می دهد براساس  اندازه گیری پیشرفت در زمینه کسب و کار توسط محیط زیست، قوانین، سیاست های دولتی، شرایط اجتماعی و شرایطی که فعالیت های بخش خصوصی را در کوتاه مدت و درازمدت فعال یا غیر فعال می سازد، تشکیل شده است.


 653,  20 مرداد 1397 , گرجستان

موسسه مشاوران کسری نماینده انحصاری شرکت پی ال دی گرجستان ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، اقامت، مشاوره سرمایه گذاری در کشور گرجستان، خرید ملک تجاری و مسکونی