مشاوران کسری موسسه ثبت شرکت و رتبه بندی

درباره موسسه مشاوران کسری

موسسه خدمات حقوقی، مالی و اداری مشاوران کسری با شماره ثبت 16221 و با مدیریت محسن عباس زاده، دارای تاییدیه از سازمان بین المللی استاندارد (ISO) در زمینه رضایت مندی مشتری می باشد. « موسسه مشاوران کسری » با بیش از 20 سال سابقه و فعالیت در زمینه ارائه خدمات حقوقی، مالی و اداری، مفتخر به جلب رضایت شرکت های پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی و صنعتی گردیده است.

این موسسه با استفاده از کارگزارانی متخصص و خبره و عضویت در انجمن صنفی شرکت ها و موسسات مشاوره ای و اداری، عضو انجمن مشاوران ایران و دارنده گواهینامه حرفه ای بین المللی مشاوره به عنوان قدیمی ترین و با سابقه ترین مشاور ثبتی، رتبه بندی و مالی مشغول به خدمت می‌باشد و کلیه تجربیات و تمامی آنچه شرکت ها و پیمانکاران نیاز دارند را در اختیار آنها قرار می دهد. حضور مداوم در روزنامه وزین همشهری و سایر جراید کثیر‌ الانتشار معتبر و سایت های معتبر، گویای این مدعا است.

آقای محسن عباس‌زاده مدیر « موسسه مشاوران کسری »، با ایجاد یک پایگاه مشاوره برای شرکت ها، توانسته است با ارائه راهکارهای مناسب و اجرایی در هویت‌بخشی، مسئولیت پذیری و پاسخگویی به این شرکت ها، زمینه افزایش مشارکت بخش خصوصی و نقش موثر موسسات حرفه ای و رسمی را در تحقق اهداف و سیاست های مورد نظر دولت، دنبال نماید و گامی بزرگ در جهت ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات اداری به بخش خصوصی و دولتی بردارد.

فلسفه وجودی موسسه مشاوران کسری

موسسه خدمات حقوقی، مالی و اداری مشاوران كسری، موسسه ای است كارآمد و اثربخش که ضمن اجرای صحیح مأموریت و برنامه های خود، با برخورداری از مدیریت دانش محور و منابع انسانی کارآمد و با بهره گیری از منابع در اختيار و در چارچوب قوانين و مقررات، مفتخر به ارائه خدمات حقوقی، مالی و اداری به شركت های پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی و صنعتی گردیده و با توسعه ثبت رسمی، ضامن و حامی حقوق مالكيت مشروع و قانونی اشخاص حقيقی و حقوقی بوده است.
 

شعار

ارائه خدمات مشاوره ای، حقوقی، مالی و اداری در زمینه فعالیت رسمی موسسه مشاوران کسری و در چهارچوب آئین نامه ها و قوانین جاری.
 

چشم انداز

تبدیل شدن به موسسه ای خصوصی، قانونمند و کارآمد در کلیه زمینه های مندرج در فعالیت موسسه و به عنوان بزرگترین پایگاه مشاوره در زمینه های مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی.
 

ماموریت

موسسه مشاوران کسری با میراث تجربه و بکارگیری پرسنل خبره، و با پیش بینی نیاز مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت بالا، درصدد رفع نیاز مشتریان می باشد و تمام تلاش خود جهت توسعه روابط متقابل بین کارمندان و مشتریان خود کرده تا به لطف پروردگار محیط امنی برای مشتریان ایجاد نماید، و درصدد آن است که عملکرد موسسه بر اساس بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای انجام گردد.
 

ارزش ها

موسسه مشاوران کسری با ترسیم هفت مقیاس به عنوان ارزش‌های وجودی خود، می خواهد اتصال آسان برای رفع نیازمندی های اشخاص حقیقی و حقوقی با سازمان های دولتی و خصوصی بوجود آورد. لذا تلاش می گردد که به قانون مداری و اخلاق مداری پایبند باشد.
1. ما با اعتقاد به نیاز به مشاوره برای برداشتن گام‌های بزرگ و حساب‌شده پا در این راه نهاده‌ایم.
2. ما با صداقت و امانتداری وصف ناشدنی، راه دشوار و پرتلاطمی را برای رضایت مشتریان، برخود تحمیل نموده‌ایم.
3. ما به مشتری مداری توجهی ویژه داریم و ارائه خدمات به طور کامل و پشتیبانی‌های بعدی مبین این ادعاست.
4. ما درصدد گردهم آوردن نیروهای خبره برای دانش‌افزایی در حرفه مان هستیم.
5. ما برآنیم که با تقویت روحیه جمعی باعث گسترش ارتباطات مستحكم با عناصر محیطی و مشتریان شویم.
6. ما با استفاده از شیوه های علمی درصدد اطلاع رسانی دقیق هستیم.
7. ما با استفاده از روش های نوین مدیریتی مانند داشبورد مدیریتی در راه نیل به آرمان های موسسه پیش می‌رویم.
 

جهت کسب اطلاعات در زمینه خدمات ثبتی، رتبه بندی، حقوقی، بازرگانی، مالی و اداری با موسسه مشاوران کسری تماس حاصل نمایید.