موسسه مشاوران کسری

آشنایی با موسسه مشاوران کسری

موسسه خدمات حقوقی، مالی و اداری مشاوران کسری با شماره ثبت 16221 و با مدیریت محسن عباس زاده « موسسه مشاوران کسری » با بیش از 25 سال سابقه و فعالیت در زمینه ارائه خدمات حقوقی، مالی و اداری، مفتخر به جلب رضایت شرکت های پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی و صنعتی گردیده است.

این موسسه با استفاده از کارگزارانی متخصص و خبره و عضویت در انجمن صنفی شرکت ها و موسسات مشاوره ای و اداری، عضو انجمن مشاوران ایران و دارنده گواهینامه حرفه ای بین المللی مشاوره به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین مشاور ثبتی، رتبه بندی و مالی مشغول به خدمت می‌باشد و کلیه تجربیات و تمامی آنچه شرکت ها و پیمانکاران نیاز دارند را در اختیار آنها قرار می دهد.

آقای محسن عباس‌زاده مدیر « موسسه مشاوران کسری » دارای مدرک لیسانس حسابداری، با ایجاد یک پایگاه مشاوره برای شرکت ها، توانسته است با ارائه راهکارهای مناسب و اجرایی در هویت‌بخشی، مسئولیت پذیری و پاسخگویی به این شرکت ها، زمینه افزایش مشارکت بخش خصوصی و نقش موثر موسسات حرفه ای و رسمی را در تحقق اهداف و سیاست های مورد نظر دولت، دنبال نماید و گامی بزرگ در جهت ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات اداری به بخش خصوصی و دولتی بردارد.

کلیه خدمات موسسه حقوقی مشاوران کسری در چهارچوب قانون بوده و طی قرارداد رسمی انجام می گردد.

فلسفه وجودی موسسه مشاوران کسری

موسسه خدمات حقوقی، مالی و اداری مشاوران كسری، موسسه ای است كارآمد و اثربخش که ضمن اجرای صحیح مأموریت و برنامه های خود، با برخورداری از مدیریت دانش محور و منابع انسانی کارآمد و با بهره گیری از منابع در اختيار و در چارچوب قوانين و مقررات، مفتخر به ارائه خدمات حقوقی، مالی و اداری به شركت های پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی و صنعتی گردیده و با توسعه ثبت رسمی، ضامن و حامی حقوق مالكيت مشروع و قانونی اشخاص حقيقی و حقوقی بوده است.

کلیه مسائل قانونی از جمله مالیات برارزش افزوده، بیمه تامین اجتماعی، قوانین کار و امور اجتماعی در عملکرد این موسسه رعایت می گردد.

برخی از مشتریان

موسسه مشاوران کسری افتخار همکاری با شرکت های آسفالت طوس ، هلدینگ استراتوس

هشدار